У Раді просять поліцію звернути увагу на "сміттєву аферу" у Сіверськодонецьку

Міська рада Сіверськодонецька ухвалила програму вирішення сміттєвої проблеми, закупивши 150 сміттєвих євроконтейнерів за 35 млн грн

Depo.Сіверськодонецьк
21 лютого 2017 09:09
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блозі написала нардеп Ірина Суслова, яка зазначила, що міськрада водночас проігнорувала прохання військовослужбовців надати їхнім родинам допомогу в розмірі всього 32 тис. грн, передає Depo.Донбас.

"Пікантність ситуації полягає в тому, що бажані євроконтейнери, якщо й будуть завезені (в чому я особисто сумніваюсь), залишаться мертвим вантажем й довговічним пам'ятником людській жадібності та дурості. Справа в тому, що їхня експлуатація передбачає встановлення контейнерів із заглибленням в ґрунт, а комунальні служби міста не мають відповідної техніки для вивантаження вмісту сміттєвих баків, щоб вивезти його на сміттєзвалище", - написала Суслова.

Вона зазначила, що у відповіді на її депутатський запит "викладені цифри, що підтверджують найгірші підозри". "При цьому заступник міського голови в цинічно-іронічному тоні додає, що міська влада творчо і пошуково працює по залученню коштів", - зазначила Суслова.

"Два місяці минуло з часу, коли про ці факти були проінформовані компетентні правоохоронні органи, але, на жаль, жодного резонансу справа не набула. Все ж сподіваюсь та вимагаю адекватної реакції на спробу провернути сміттєву аферу", - додала вона.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас