ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Москаля заспокоїли луганських ветеранів: до 9 травня всі отримають щорічні виплати

В Луганській військово-цивільній адміністрації запевнили, що на підконтрольній Україні території Луганській області ветеранам до Дня Перемоги здійснять традиційні виплати
Depo.Сіверськодонецьк
7 квітня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Донбас.depo. ua, директор Департаменту соціального захисту населення Елеонора Поліщук розповіла, що сьогодні ветерани дуже переживають з цього приводу і телефонують в департамент.

За її словами, Кабінет міністрів України прийняв постанову №147 від 31 березня 2015 року.
«Я хочу заспокоїти всіх наших ветеранів - виплата буде. І ми зараз починаємо підготовку до того, щоб 5 травня кожен ветеран отримав свою виплату», - повідомила Поліщук.
Вона додала, що через розділення області, сьогодні складно порахувати кількість ветеранів, але на підконтрольній України території виплати отримають всі ветерани. Ветерани-переселенці також зможуть отримати допомогу.
Інвалідам війни I групи заплатять 2 835 гривень; II групи - 2 475 гривень; III групи - 2 200 гривень.Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2 835 гривень.

Виплаті іншим категоріям до 9 травня не досягнуть і однієї тисячі гривень.
Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків заплатять 875 гривень.

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 440 гривень.Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інші учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 160 гривень.