У Москаля заспокоїли луганських ветеранів: до 9 травня всі отримають щорічні виплати

В Луганській військово-цивільній адміністрації запевнили, що на підконтрольній Україні території Луганській області ветеранам до Дня Перемоги здійснять традиційні виплати

Як передає кореспондент Донбас.depo. ua, директор Департаменту соціального захисту населення Елеонора Поліщук розповіла, що сьогодні ветерани дуже переживають з цього приводу і телефонують в департамент.

За її словами, Кабінет міністрів України прийняв постанову №147 від 31 березня 2015 року.
«Я хочу заспокоїти всіх наших ветеранів - виплата буде. І ми зараз починаємо підготовку до того, щоб 5 травня кожен ветеран отримав свою виплату», - повідомила Поліщук.
Вона додала, що через розділення області, сьогодні складно порахувати кількість ветеранів, але на підконтрольній України території виплати отримають всі ветерани. Ветерани-переселенці також зможуть отримати допомогу.
Інвалідам війни I групи заплатять 2 835 гривень; II групи - 2 475 гривень; III групи - 2 200 гривень.Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 2 835 гривень.

Виплаті іншим категоріям до 9 травня не досягнуть і однієї тисячі гривень.
Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків заплатять 875 гривень.

Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 440 гривень.Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інші учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 160 гривень.