У міськраді Сєвєродонецька знову скандал: зірвано прийняття бюджету (ВІДЕО)

У міськраді Сєвєродонецька не змогли прийняти бюджет міста на 2016 рік.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала заступник голови Луганської ВЦА та депутат міськради Ольга Лішик, передає Depo.Донбас.

Вона повідомила, що біля виконкому зібрались представники чорнобильської організації  Сєвєродонецька з жовтими пов'язками на руці.

"Які пропускали тільки депутатів, що суперечить чинному законодавству. Сесія розпочалась з блокування президії депутатами Опоблоку і вже виключеними із своїх фракцій іншими депутатами. Секретар міської ради Бутков оголошував питання, причому іх могли почути тільки обрані, і дружненько підіймали руки. Мікрофони були вимкнені, а шнур до мікрофону, що транслював сесію на вулицю був обрізаний секретарем ради", - написала Лішик.

Вона зазначила, що від фракції Самопоміч було подано звернення на голову міськради щодо не законного знаходження депутата Буткова на посаді секретаря, оскільки за законом секретар міськради не має права суміщати свою діяльність з підприємницькою.

"На сьогодні депутат Бутков має власний бізнес в біля 10 підприємствах, що зазначено в держреєстрі. Коли дійшли до розгляду питань соціально-економічного розвитку міста та міського бюджету - дивним чином зникають 8 депутатів-перебіжчиків і Опоблок залишається в меншій за потрібне кількості", - написала вона.

На думку Лішик, було вирішено розіграти сценарій, "що саме демократичні фракціі зривають питання прийняття важливих для міста рішень".

"Тому депутатами демократичних сил було прийняте рішення покинути залу засідань і не приймати участь в ігрищах та знущаннях над сєвєродончанами. Маючи більшість - Опоблок загрався і зірвав прийняття бюджету Сєвєродонецькоі міської ради на 2016 рік", - написала Лішик.

У міськраді Сєвєродонецька знову скандал: зірвано прийняття бюджету на 2016 рік - фото 1

Нагадаємо, вже двічі, 18 і 21 грудня, не відбулися сесії новообраної сєверодонецької міської ради.  Комітет виборців заявив, що це люди партії Порошенка та "Нашого краю" зривають сесії міськради Сєвєродонецька.

У совою чергу депутат Сєвєродонецької міськади від "Нашого краю" Сергій Шахов звинуватив в у повторному зриві сесії 21 грудня "Опозиційний блок".

18 грудня Сєвєродонецькій міській раді "тітушки" зірвали пленарне засідання сесії і побили журналістку Катерину Погребняк, яка працювала на телеканалі НТН, а наразі є головним редактором у Громадсько-політичній газеті "Чесна Газета". Шахов звинуватив у потасовці "Опоблок" і заявив, що "титушок" найняла ці політична сила. Депутат від БПП "Солідарність" Сергій самарський також звинуватив цю політичну силу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас