ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міськраді Сєвєродонецька влаштували скандал через комісії

На сесії Сєвєродонецької міськради зі скандалом створили постійні комісії
Depo.Сіверськодонецьк
10 грудня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбасс, спочатку робоча група з представників усіх політичних сил винесла пропозицію зробити 5 комісій з 7 депутатів і в одній - 8.

Депутат від "Самопомічі" Олена Ніжельська мотивувала це тим, що склад депутатів скоротився, і, відповідно, має скоротитися кількість комісій. Однак цей варіант не набрав більшості голосів.

"Опозиційний блок" виніс пропозицію створити 7 комісій з 5 осіб, в одній - 6. Депутати від демократичних сил були проти, тому що на засідання робочої групи, яка розглядала варіанти, депутати від "Опоблоку" не ходили, питання про 7 комісій не розглядали.

Коли дискусія стала особливо скандальною, було вирішено зробити перерву на 15 хвилин.

Після цього депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов запропонував перенести розгляд питання.

"Партія "Наш край" відмовилася від усіх голів комісій, від замів, від секретарів на благо нашого міста. Ми не поділяємо думки щодо розриву портфелів. Також "Радикальна партія" відмовилася від голови, і партія "Солідарність" відмовилася від голови комісії, яку пропонували. Партія "Самопоміч" була підтримана всіма на главу регламентної комісії. Не прийнятий регламент, не прийняті комісії. Сьогодні у порядок денний не було внесено пропозицію про 7 комісій. Прохання ... щоб ми перенесли засідання цей сесії на наступну п'ятницю", - зазначив Шахов.

Депутат від "Солідарності" Сергій Самарський обурився складом комісій.
"Ті важливі комісії, які займаються бюджетом, землею і так далі ... всі важливі комісії - трійка йде від "Опозиційного блоку", - заявив Самарський.

Дійшло до того, що складом комісій обурився і мер Валентин Казаков.
"Дійсно перекіс. Мандатна комісія – "Самопоміч", "Самопоміч", "Самопоміч", "Наш край", "Наш край". З бюджету і фінансів – "Опоблок", "Опоблок", "Опоблок", "Батьківщина", "Наш край". Комісія з управління ЖКГ – "Опоблок" - три особи, РПЛ, "Наш край". Комісія з питань будівництва, архітектури – три від "Опоблоку", "Наш край", "Солідарність". Здоров'я, освіта, молодь, спорт, молодіжна політика - 4 від "Опоблоку" і один від "Солідарності". Комісія з законності – "Наш край", "Опозиційний блок" два рази, "Батьківщина", "Самопоміч". Комісія з промисловості, транспорту і зв'язку - РПЛ, "Самопоміч", "Наш край", "Наш край", "Солідарність", - порахував депутатів Казаков.

"Я хочу сказати, що це не зовсім правильно. Повинно бути якась рівність ... .Це призведе до того, що у нас комісії будуть практично непрацездатні", - вважає мер.
Тим не менш, було вирішено проголосувати і більшість голосів було "за".

Наступним питанням мало стати обрання секретаря. Казаков запропонував опрацювати це питання в комісіях і розглянути через тиждень. Однак пропозиція не набрала більшості голосів. "Опоблок" запропонував розглянути питання після перерви на годину. Ця пропозиція набрала більшість голосів. Однак на перерву депутати пішли без можливих кандидатур секретаря.

Нагадаємо, раніше голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука розповів про договірняки депутатів та навів приклад міськради Сєвєродонецька, де депутати "Радикальної партії" та "Батьківщини" голосують разом з Опоблоком.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас