ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Луганській ОВЦА розповіли, як мерія Рубіжного зірвала опалювальний сезон в місті

У Луганській обласній ВЦА розповіли подробиці, як міська влада Рубіжного зірвала опалювальний сезон у місті

Depo.Сіверськодонецьк
20 листопада 2018 09:44
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося на засіданні відомства, передає Depo.Донбас з посиланням на прес-службу ОВЦА.

Так, міська влада Рубіжного у грудні 2017 року затвердила програми децентралізації централізованого теплопостачання, переведення на автономне опалення соціально вразливих категорій осіб та надання соціальної матеріальної допомоги на встановлення приладів індивідуального опалення.

Станом на 20 грудня 2017 року до системи централізованого опалення було під'єднано 36 об'єктів соціальної сфери та 353 багатоквартирних житлових будинка (9441 абонент).

Зараз під'єднано всі 36 об'єктів соціальної сфери, 1730 абонентів встановили автономне газове опалення, 400 абонентів, які відносяться до соціально вразливих верств населення, встановили автономне електричне опалення, у 850 абонентів вищезазначеної категорії виконано монтаж систем теплопостачання.

Зазначається, що на більшості об'єктів не виконані належні умови з внутрішнього та зовнішнього електропостачання.

ОВЦА каже, що неодноразово зверталася до міської влади з рекомендаціями дати централізоване теплопостачання жителям Рубіжного, які не встановили автономне опалення. Втім, міська влада не слідувала наданим рекомендаціям, через що 6461 абонент знаходиться без тепла.

"У 2018 році за підтримки обласної влади, місто Рубіжне з різних джерел фінансування отримало 136 млн грн. На початку року в міському бюджеті Рубіжного було 19 млн грн залишків, 18 млн грн – бюджету розвитку і 6 млн грн – перевиконання бюджету. Під час його розподілення міській владі не спадало на думку, що буде зима і люди будуть мерзнути?" – акцентував увагу на недалекоглядності та безвідповідальності міської влади в.о. керівника ОВЦА Сергій Філь.

У свою чергу, перший заступник міського голови Рубіжного Олексій Башкір запевнив, що у разі допомоги з обласного бюджету, тепло до осель рубіжан повернеться до початку грудня.

Рубіжанському міському голові Сергію Хортіву доручено невідкладно провести обстеження соціально-побутових умов населення, яке не встановило опалення. Крім того, міська влада повинна дослідити стан внутрішньої опалювальної системи багатоквартирних будинків, а у разі необхідності – відновити її. Крім того, зазначена необхідність забезпечення теплопостачання мешканців міста Рубіжне, які не встановили автономне опалення.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook