У Лисичанську відремонтували єдиний на Луганщиніі дитячий реабілітаційний центр (ФОТО)

У Лисичанську відремонтували єдиній на неокупованій територі Луганської області дитячий центр для соціально-психологічної реабілітації

Фотографії з урочистого відкриття Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей опубліковала прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації, повідомляє Донбас.depo.ua.


Ремонт закладу фінансувався Європейським Союзом, Програмою розвитку ООН, Лисичанською міською радою та ГО "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" за підтримки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.


Загальна вартість проекту становила більше 370 тис. грн.


В дитячому центрі знаходиться 23 дитини, у тому числі з окупованої території.


"Наша організація активно працює на території області. Все, що залежить від нас, ми зробили для цього об’єкту за активної підтримки влади, громадських організацій та персоналу дитячого центру. Я бажаю вашим вихованцям прагнути до кращого, розвиватися і, звісно, постійно навчатися", - відзначила координатор програм проекту Європейського Союзу та розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Ганна Борова.


Працівники закладу подякували благодійникам за допомогу та влаштували для гостей зі своїми вихованцями маленький концерт.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, у сусідньому з Лисичанськом місті Сєвєродонецьку завершився опалювальний сезон, відключення опалення сталося в ніч на вівторок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас