Служба автомобільних доріг звинуватила Луганський облавтодор у невиконанні договору

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрій Бережной прокоментував інформацію про те, що дороги державного значення на Луганщині залишились без експлуатаційного утримання

На сторінці у Facebook Служби автомобільних доріг, де розміщено коментар Бережного, зазначається, що між ДП "Луганський облавтодор" та Службою 12.02.2018 було підписано договір на виконання робіт (послуг), передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що 28 грудня 2018 року між Службою та облавтодором була укладена додаткова угода.

"Сторони досягли згоди про внесення змін у чинний договір у частині строку дії договору до 31 березня 2019 року (п.18.1 Договору) та визначили нову дату закінчення робіт - 31 березня 2019 року (п.3.5 Договору)", - зазначив Бережной.

Він запевняє, що "на теперішній час роботи не виконуються, тим самим, з боку підрядника (облавтодора) порушуються умови договору".

"Підряднику були надіслані листи-попередження, в яких йшлося нагадування про необхідність початку робіт з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Так, лист від 31.01.2019 р. № 1-99 доводив виробничий план (план-завдання) на лютий. Між тим, листом від 13.02.2019 року № 1-1/712, підрядник попередив Службу, а також усіх заінтересованих осіб, про неможливість подальшого виконання умов договору у зв'язку із закінченням його фінансування та попередив про зняття із себе усіх зобов'язань із забезпечення утримання автомобільних доріг загального користування державного значення", - написав Бережной.

Він повідомив, що станом на 14 лютого підрядник (облавтодор) припинив роботи з виконання доведеного Службою виробничого плану.

"Тим самим свідомо порушив умови договору, що створює передумови до виникнення соціальної напруженості і можливих проявів невдоволення населення. Ми вимагаємо від підрядника виконання умов договору, а питання фінансування фактично виконаних робіт є виключною компетенцією замовника.", - йдеться у коментарі Бережного.

Нагадаємо, у Луганській області дороги державного значення залишились без експлуатаційного утримання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook