ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сіверськодонецьк потопає у смітті: Комунальники припинили вивозити відходи

У Сіверськодонецьку комунальне підприємство припиняє з 18 вересня вивезення побутових відходів

Depo.Сіверськодонецьк
19 вересня 2018 11:14
ФОТО: depo.ua

Комунальники отримали від постачальників повідомлення про припинення відпустки палива для заправки сміттєвозів, передає Depo.Донбас з посиланянм на "Первая полоса".

На підприємстві наголошують, що ще з травня 2018 року неодноразово зверталися до мера Валентина Казакова, першого заступника Ігоря Слесарьова, в управління житлово-комунального господарства та фінансове управління з питання труднощів і неможливості надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з незалежних від комунальників причин.

"Рівень оплати населення за надані послуги за останні чотири місяці становить не більше 68%, знос автопарку підприємства більше 90%, за 2017 рік підприємство наростило податковий борг до 4,1 млн грн", - повідомили комунальники.

На підприємстві підкреслили, що через борги по зарплаті перед працівниками (за липень-серпень вони становлять понад 1,5 млн грн) Щодня відбувається звільнення співробітників, а існуючий борг перед постачальниками паливно-мастильних матеріалів в 400 тис. грн тільки погіршує ситуацію.

Фахівці відзначають, що кожен день в Сіверськодонецьку утворюється 300 кубометрів твердих побутових відходів. При цьому з травня 2018 року в місті вже накопичилося до 1000 кубометрів сміття, який підприємство було не в змозі вивезти через борги.

Нагадаємо, у сусідньому Лисичанську сміттєвих баків невистачає, люди влаштовують стихійні смітєзвалища у приватному секторі прямо навпроти будинків.

Комунальники, що вивозять сміття кажуть, що мешканці приватного сектору не квапляться підписувати договори на вивіз сміття та установку сміттєвих баків, економлячи на сплаті.

Щодо центру міста комунальники розповіли, що тут у деяких дворах люди викидають пакети зі сміттям просто з вікон.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook