ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сєвєродонецькі "опоблоківці" збільшать кількість заступників мера з 3 до 7

Сєвєродонецькі депутати від "Опоблоку" пропонують збільшити кількість заступників мера з трьох до семи, що спричинить збільшення витрат бюджета до 1 млн гривень
Depo.Сіверськодонецьк
11 грудня 2015 13:42
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат міськради від БПП "Солідарність" Сергій Самарський, передає Depo.Донбас

За його словами, депутати від Оппоблоку, за підтримки перебіжчиків з демократичних сил, прийняли рішення збільшити кількість заступників міського голови.

"Замість 3-х заступників, які працювали останні 5 років, колишні регіонали, а нинішні оппоблоковци, вирішили збільшити з кількість до 7-ми. Але це і зрозуміло навіщо. Таким чином вони розрахуються за куплені демократичні голосу", - написав Самарський.

Він зазначив, що замість одного заступника мера з гуманітарних питань, тепер буде 3 заступники: один буде займатися тільки справами молоді, спорту та курирувати службу у справах дітей, другий курирувати освіту і культуру, а третій - здоров'я, соцзахист і гуманітарні питання.

"Ну і залишилися 4 зама, які займатимуться більш "прибутковими" ділянками - економікою, капітальним будівництвом, архітектурою і землею, а так же розподілом житлової площі", - зазначив Самарський.

Він підхреслив, що збільшення замів на 5 осіб збільшить витрати бюджету більш ніж на 1 млн. гривень, не рахуючи витрат на секретарів, автомобілі та бензин.

Нагадаємо, 10 грудня у Сєвєродонецькій міськраді в кінці дня 10 грудня призначили секретарем представника партії "Опозиційний блок" Игоря Буткова. За дану кандидатуру дали голоси 7 депутатів, які були обрані від демократичних сил.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас