ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Очільник Луганщини вважає, що в "ЛНР" має бути як в Абхазії чи Придністров'ї

Геннадій Москаль переконаний, що за усі труднощі на окупованій частині Донбасу має відповідати так звана місцева "влада", а не Україна
Depo.Сіверськодонецьк
3 червня 2015 08:20
ФОТО: depo.ua

Про це голова Луганської обласної військово-військової адміністрації розповів в ексклюзивному інтерв'ю Донбас.depo.ua.

"Я відносно "ЛНР" проводжу дуже жорстку політику. І змушую їх взяти на себе відповідальність політичну, економічну, соціальну та іншу за тих людей, яких вони обдурили. Змушую забезпечити їм гідне існування. Вибачте, якщо сьогодні Україна все туди буде давати, так та влада буде існувати до нескінченності та буде процвітати", - пояснив Москаль нещодавнє перекриття шляхів, якими з великої України в окупований регіон завозилися продукти та господарчі товари.

"Є досвід - ми його вивчали - невизнаних територій окупованих: Тирасполь, Придністров'я. Молдова ніколи не посилала туди ані продукти, ані пенсії, ані гроші, нічого. Грузія нічого не посилала ані до Абхазії, ані до Осетії. Народ повинен або опустити голову і стати рабами Плотницького та його бандформування, або починати повстання. А вони всі сидять та мовчать. І кричать на мене в Фейсбуці. Від цього їм краще не стане", - переконаний очільник Луганщини.

Зауважимо, що Генадій Москаль наполегливо закликає населення підконтрольних російсько-терористичним угрупованням територій масово повстати проти бойовиків, і тоді, за його словами, Україна прийде на допомогу. І незадоволений тим, що жителі Донбасу дотримуються пасивної , вичікувальної позиції.

Повністю інтерв'ю з Геннадієм Москалем читайте в матеріалі "Москаль розповів про президентські амбіції та коханок".