Нова команда Комарницького: Яких міцних господарників з Луганська "сватають" на посади заступників

В Луганській ОВЦА знайшли кандидатури заступників і першого заступника нового керівника цього відомства Віталія Комарницького

Нова команда Комарницького: Яких міцних…

Джерело Depo.Донбас повідомило, що Комарницький збирає стару перевірену "команду міцних господарників і ефективних управлінців", які, до тогож майже всі були регіоналами. Крім того, у ВЦА дуже не хочуть виносити питання цих призначень на публічну площину і намагаються зробити все "по-тихому".

Біографії майбутніх членів команди Комарницького є у вільному доступі. 

На посаду першого заступника голови ОВЦА "сватають" Світлану Федорову.

Про Федорову відомо мало. Вона з Луганська, У 2016 та 2017 роках Федорова працювала на посаді заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів Індустріальної районної ради міста Дніпро.

Також відомо, що Федорова в минулому – депутат Жовтневої райради Луганська та заступник голови цієї ж ради, а крім того, – депутат Луганської міської ради від Партії регіонів у 2006 році.

 

Катерина Безгинська

Безгинська вже активно приймає діяльність в роботі відомства, з`являючись на заходах разом з Комарницьким. Або ж вона сама приймає, наприклад, посла Угорщини в Україні в якості "радника" голови ОВЦА. Подейкують, що Безгинську можуть з "радника" підвищити до заступника.

Безгинська також з Луганська. Вона була заступником голови Ленінської райради Луганська Юрія Ряплова (Луганськ, 2009-2010), а а також директоркою Держархіву Луганської області в 2013-2014 роках. Після евакуації так і залишилася директором Держархіву, але вже на українській території.

Як депутат Ленінської райради від Партії регіонів вітала ветеранів від імені відомого луганського регіонала-комуніста Володимира Медяника в жовтні 2012-го.

А ще, Безгинська – доволі активний користувач російської соціальної мережі "Однокласники".

 

Відповідно до зазначеної у профілі інформації - закінчила Південний федеральний університет у Ростові-на-Дону (РФ).

Дмитро Дрожжин може стати одним із заступників Комарницького.

Дрожжин – не остання людина у "зброярні" Володимира Пристюка,  екс-керівника Луганської ОДА часів президента-втікача Януковича. З березня 2008 року Дрожжин обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. Пізніше, у 2011 році, очолив Департамент промисловості та інфраструктури Луганської облдержадміністрації.

Зберігав посаду до 2014 року, до початку бойових дії на території Луганщини, анонсувавши у лютому 2014 року будівництво індустріальних парків в області. За ініціативи, звісно, Януковича.

У березні 2014-го Дрожжин казав, що "влада не зобов`язувала луганчан перераховувати свої зарплати на відновлення Майдану в Києві".

 

Останнім часом Дрожжин був радником з питань регіонального розвитку Луганського центру регіонального розвитку та місцевого самоврядування.

Юрій Погуляйко

Про третього кандидата на посаду заступника голови ЛОВЦА відомо небагато. Погуляйко свого часу був начальником інспекції з особового складу управління кадрів обласної міліції (Луганськ). Пізніше обіймав посаду начальника безпеки податкової служби Маріуполя. Подейкують, що ця, мабуть, обізнана щодо правоохоронної системи людина має "забрати" крісло чинного заступника голови ЛОВЦА Юрія Клименка, якій відповідає "за безпеку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"