ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині у ЗНО взяли участь вже понад 200 дітей з "ЛНР"

В ЗНО на Луганщині взяли участь понад 200 дітей з окупованої території області
Depo.Сіверськодонецьк
31 травня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це на прес-конференції повідомила заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик.

"У Луганській області в 2016 році 3 тис. випускників з 11 класу та 4 726 випускників з 9 класу. У порівнянні з минулим роком дітей трохи менше. Це пов'язано з тим, що демографічна ситуація в Луганській області склалася таким чином. Також пов'язано з тим, що багато дітей під час військових дій разом з сім'ями змушені були виїхати. Але показники по завершенню навчального року дуже хороші", - зазначила Лішик.

Зараз в області проходить ЗНО в штатному режимі.

"Є у нас кількість учасників, які приїжджають з непідконтрольної території. Планувалося їх 243, але в ЗНО взяли участь 211 осіб і 20 осіб перейдуть на додаткову сесію", - підкреслила Лішик.

Менше дітей піде і в перший клас 1 вересня.

"Їх у нас планується 5800. У порівнянні з минулим роком різниця приблизно в 25 дітей. Але це попередні дані, я сподіваюся, що буде більше", - каже Лішик.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила, що випускники шкіл із зони АТО, за бажанням, зможуть вступати до українських вишів через вступні іспити, а не за результататми ЗНО.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас