На Луганщині у конфлікт між Комарницьким і військовим госпіталем втрутилося Міноборони

Ситуація з непродовженням строку оренди 59 військовим госпіталем будівлі обласної лікарні у Сіверськодонецьку вирішується на рівні Міністерства оборони України

Про це Depo.Донбас повідомив керівник прес-групи Оперативно-тактичного угрупування "Північ" Володимир Фітьо.

"Згідно із законом чиновники обладміністрації все зробили правильно. Заздалегідь попередили. Зараз питання вирішується на вищому рівні. Про ситуацію знає міністр оборони. Госпіталь в даний час продовжує працювати в штатному режимі, в приміщеннях госпіталю продовжують вестися ремонтні роботи за кошти армії. Понад сто сєвєродончан продовжують стаціонарно працювати в госпіталі", - розповів Фітьо.

За його словами, військові підготували всі необхідні документи для продовження терміну оренди 59 військовим госпіталем будівлі обласної клінічної лікарні на Сметаніна. Але їм невідомі причини, з яких керівництво ЛОВЦА прийняло рішення про відхилення подальшої угоди про оренду.

"Нами підготовлені всі необхідні документи і передані керівництву. Питання вирішується", - зазначив Фітьо.

Нагадаємо, що волонтер Роман Донік прознав, що голова Луганської обласної ВЦА  Віталій Комарницький не подовжує оренду будівлі 59 військовому госпіталю У Сіверськодонецьку.

У штабі Об'єднаних сил дали з цього приводу свій коментар і повідомили про консультації між штабом Об'єднаних сил та керівництвом Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook