ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині ще з 2006 року школярів вчили, що Крим і Донбас не є Україною (ФОТО)

На Луганщині в бібліотеках знаходяться підручник з історії, в яких Донбас та Крим не є територією України
Depo.Сіверськодонецьк
10 квітня 2015 11:16
ФОТО: depo.ua
На Луганщині ще з 2006 року школярів вчили, що Крим і Донбас не є Україною (ФОТО)
Фото: Донбас.depo.ua

 

Як передає кореспондент Донбасс.depo.ua, спікер АТО в Луганській області Руслан Ткачук розповів, що книгу «Країнознавство Росії» він знайшов у ліцеї в Лисичанську.

«Присвячена пам'яті першого російського президента Бориса Єльцина. Книга для читання в п'ятому класі в загальноосвітніх навчальних закладах України з російською мовою навчання», - зазначив Ткачук.

Книга рекомендована і схвалена Міністерством освіти і науки України.
«Тут є карти. Це мене взагалі дуже здивувало - карта України, на якій вже в 2006 році Крим відзначений як сіра зона, а Донбас взагалі не Україна», - розповів Ткачук.
«Книга видана нами, за наші гроші, схвалена міністерством освіти ... Про що можна говорити. Як ми дбали про державну безпеку, якщо дітям викладалася така історія », - обурюється речник.

Місцева мешканка також розповіла Донбасс.depo.ua, що такі книги поширювалися масово.
«У 2011 році громадська організація «Російська громада Сєвєродонецька» проводила конкурс, який називався «Читаючи Пушкіна». Мій син, йому тоді було 9 років, брав участь у ньому. Був одним з переможців. І в сєвэродонецькому храмі ці книжки вручали переможцям цього конкурсу консул РФ з Харкова та священнослужителі нашого храму». - розповіла вона.

Фото: Донбас.depo.ua.