На Луганщині посадовець Держгеокадастру попався на хабарі в 55 тис. грн
На Луганщині начальник одного з відділів Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру попався на хабарі в 55 тис. грн
- Донбас
-
11 грудня 2019 09:08

Як повідомляє прокуратура Луганщини, це було задокументовано 10 грудня, заступника затримано, передає Depo.Донбас.
За матеріалами слідства, посадовець вимагав та отримав кошти від голови фермерського господарства за непритягнення останнього до відповідальності з приводу порушення земельного законодавства. Наразі тривають першочергові слідчі дії. У рамках кримінального провадження вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди) та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, на Луганщині двох поліцейських затримали під час одержання неправомірної вигоди. Поліцейські вимагали та одержали 200 доларів США від місцевого мешканця за нескладання стосовно нього протоколу про адміністративне правопорушення.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА
- 09:40Ворог завдав авіаударів по Краматорську та Слов’янську: Є загиблий та поранені (ФОТО) ФОТО
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 10:10 На фронті за добу 188 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 09:03"УЗ" попередила про зміни в русі поїздів на Донеччині та Дніпропетровщині
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 10:18Підприємець з Луганщини привласнив 35 млн грн, призначених для закупівлі техніки для ЗСУ