UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Луганщині хворим на COVID-19 відмовили у голосуванні

На Луганщині у Сватовому і в Старобільську хворим на коронавірусну інфекцією відмовили у включенні до списку виборців, що голосують за місцем перебування

На Луганщині хворим на COVID-19 відмовил…

Як повідомляє ОПОРА, їм надійшла така інформація від жителя міста Сватово Луганської області, хворого на коронавірусну інфекцію, передає Depo.Донбас

Виборець із міста Сватового, що на Луганщині, Володимир Ч. повідомив спостерігачам ОПОРИ, що він особисто звертався до виборчої дільниці № 440564 із заявою щодо голосування на дому. Як підтвердження того, що хворіє на COVID-19, доклав довідку з лікарні, підтверджуючу його захворювання.

У той же час члени ДВК на своєму засіданні відмовили йому у включенні до списку голосуючих за місцем перебування. Причиною назвали нестачу засобів індивідуального захисту для членів комісії, які мають відвідувати таких хворих.

Ще один подібний випадок був зафіксований спостерігачем ОПОРИ у Старобільску. Міська ТВК відмовила виборцю Тетяні В. на ії заяву щодо голосування на дому у зв’язку із захворюванням на коронавірус.

Комісія відмовила жінці протоколом № 15 від 25 жовтня 2020 року у такому формулюванні "у зв’язку з фінансовою неспроможністю забезпечити ДВК засобами індивідуального захисту (костюмами, захисними окулярами та іншими засобами індивідуального захисту), а також згідно Постанови КМУ в Україні введено жорсткий карантин, який подовжено до 31 грудня 2020 року встановлюються тимчасові обмеження прав фізичних осіб та додаткові обов’язки, що покладаються на них. Підстави та порядок обов’язкової самоізоляції, перебування особи в обсерваторії (обсервації), карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії.

До заяви не отримано повний комплект документів для голосування за місцем реєстрації  згідно законодавства України в рамках виборчого процесу та запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"