На Луганщині депутати запросили з бюджету на викуп Льодового палацу утричі більше необхідного

Депутати Сіверськодонецької міської ради сьогодні, 2 вересня, зняли з розгляду сесії проект рішення щодо покупки за 37 мільйонів гривень будівлі Льдового палацу і відправили його на доопрацювання

Як повідомляє кореспондент Depo.Донбас, рішення депутатами було ухвалене одностайно.

24 депутати проголосували за повторне обговорення рішення щодо надання згоди на придбання у комунальну власність територіальної громади Сіверськодонецька будівлі Льодового Палацу спорту.

"Беручи до уваги запис у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до якого власником будівлі Льодового Палацу Спорту є Акціонерне товариство "РВС БАНК", враховуючи пропозицію АТ "РВС БАНК" №991/1/19-БТ від 15 серпня 2019 р. щодо продажу будівлі Льодового палацу спорту… Сіверськодонецька міська рада вирішила надати згоду на придбання у комунальну власність територіальної громади міста Сіверськодонецька будівлі Льодового палацу спорту, що перебуває у приватній власності АТ "РВС БАНК" за ціною 37 мільйонів 39 тисяч 200 гривень, і яка визначена суб’єктом оціночної діяльності ТОВ "ОЦІНОЧНА ФІРМА "ДЕ ВІЗУ" станом на 29.07.2019 року", - йдеться у тексті проекту рішення.

Зазначимо, що екс-заммера Сергій Зарецький назвав ініціативу посадовців мерії щодо покупки Льодового палацу "аферою року".

Нагадаємо, у 2005 році Льодовий Палац спорту став предметом застави з боку міської влади для отримання кредитних коштів для комунального підприємства "Сєвєродонецьктеплокомуненерго". Між "ТАС-Комерцбанк" і КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго" було оформлено кредитний договір, згідно з яким банк надав кредит на суму 7 мільйонів гривень строком на 2 роки під 20% річних, а Сіверськодонецька міська рада зі свого боку гарантувала повернення кредитних коштів об'єктом нерухомості комунальної власності - Льодовим Палацом спорту.

Вчасно кредит сплачений не був. Крім самого кредиту, на даний час накопичився борг прострочень і штрафів у 4,5 мільйона гривень. Разом це становить 11,5 млн грн. 

При цьому жоден з місцевих чиновників не може прокоментувати, звідки взялася цифра у 37 млн грн і що за приватна фірма зробила оцінку на таку суму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook