ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині будуватимуть 3 лінії електопередач, аби увійти в енергосистему України

Будівництво ліній електропередач на Луганщині і входження області в єдину енергосистему дасть можливість запрацювати заводам: сєвєродонецькому "Азоту" і лисичанському "Лінніку"
Depo.Сіверськодонецьк
25 листопада 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це під час колегії Луганської обласної військово-цивільної адміністрації заявив директор департаменту промисловості та енергозбереження Олександр Ісаченко.

"Всі виявилися заручниками ситуації, яка склалася в енергетиці. Ми виявилися відрізаними від єдиної енергосистеми України і до теперішнього часу як на енергоострові залежимо від єдиного джерела - Луганської ТЕС", - говорить Ісаченко.

Сьогодні першочергові завдання - налагодити надійне енергопостачання.
Вже відремонтовано і відновлено 95 ділянок ліній електропередач. Також планується завершення будівництва мінімум трьох ліній електропередач.

"Саме це забезпечить можливість роботи підприємств з безперервним виробничим циклом і надійність роботи вибухонебезпечних виробництв найбільших підприємств області - "Азот" та "Ліннік", - зазначив Ісаченко.

Виробничі потужності даних підприємств дозволять вже сьогодні випускати продукцію. Приміром, якщо завантажити хоча б на 70% "Азот", то середньомісячні обсяги виробництва складуть від 550 до 620 мільйонів гривень щомісяця, а суми щорічних надходжень до бюджету складуть до 400 мільйонів гривень.
Непогані показники може дати і "Ліннік".

"Поновлення виробництва тільки пропілену на "Ліннік" дасть можливість середньомісячного випуску товарної продукції на суму до 150 мільйонів гривень і сумарних річних відрахувань до бюджету до 100 мільйонів гривень", - заявив Ісаченко.

Це дасть можливість забезпечити роботою велику кількість людей.
"Роботою буде забезпечено більш 10 тисяч працівників тільки на цих двох підприємствах. А якщо до цих показників додати результати ще більш 100 суміжних підприємств, які працюють у кооперації з "Азотом" і "Лінніком", то цифри будуть значно вищими", - додав Ісаченко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас