ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині безкоштовно оздоровлять більше 25 тис. дітей-переселенців та учасників АТО

На Луганщині 26 тисяч дітей-переселенців і близько 50 дітей учасників АТО мають право на безкоштовне літнє оздоровлення
Depo.Сіверськодонецьк
24 травня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це на прес-конференції заявила директор департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

"За зимовий період у нас змінилося законодавство. Сьогодні в перелік пільгових категорій внесені діти-переселенці ... Діти переселенців мають право на оздоровлення в наших заміських таборах за рахунок коштів бюджету ... І діти учасників АТО. Це дві нові категорії, на яких ми сьогодні робимо акцент", - говорить Поліщук.

Однак, за її словами, батьки приходять в обласній департамент соціального захисту, а не на місця.
"Треба йти до міськвиконкому, писати заяву і чекати пропозицій по оздоровленню своїх дітей. Відповідно, території сьогодні мають не дуже хороші пропозиції по оздоровленню. Старобільський район - всього лише 13%, Новоайдарський і Марковський райони - 18%", - зазначила Поліщук.

Вона уточнила, що в області зареєстровано близько 26 тисяч дітей-переселенців і близько 50 дітей учасників АТО. Поліщук назвала алгоритм дій для батьків.
"За місцем проживання є міські та районні управління, які займаються оздоровленням. В основному це управління соціального захисту, в деяких містах і районах цим по-старому займаються управління у справах сім'ї та молоді. У будь-якому випадку, це можна дізнатися в місцевому органі влади і написати заяву про те, що батьки хочуть оздоровити свою дитину. Відповідно, додати документи, які підтверджують статус дитини", - розповіла вона.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас