На Луганщині "ватажок" садоводів погрожує спалити державний телеканал (ФОТО, ВІДЕО)

Голова правління садівництва "Лісне" у Сіверськодонецьку Олексій Тютюник погрожує працівникам Луганського обласного телебачення підпалом

Depo.Сіверськодонецьк
16 лютого 2017 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Суспільне мовлення з посиланням на виконавчого директора Луганської філії Національної суспільної телерадіокомпанії (телеканал ЛОТ) Андрія Шаповалова, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що погрози від Тютюника почалися після того як журналіст телеканалу ЛОТ Владислав Кравець оприлюднив сюжет під назвою "Разборки" северодонецких садоводов". Зазначається, що знімальна група телеканалу з'ясувала, що гроші, які збирав Тютюник із членів садівництва, були витрачені не за призначенням.

"Йому почав телефонувати голова правління садівництва "Лісне" Олексій Тютюник із погрозами "вивести і розібратися" з ним, а тоді спалити канал разом із журналістами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що коли Кравець перестав відповідати на дзвінки, Тютюник став телефонувати з погрозами іншим редакторам і журналістам редакції.

"Не знаю, наскільки серйозно сприймати ці погрози. Та такими словами розкидатися, я вважаю, не варто. Я можу припустити з його зовнішнього вигляду і манери спілкування, що він може прийти і підпалити. Юрист готує заяву до поліції. Треба відреагувати на цю справу, ризикувати журналістами не можу собі дозволити", – сказав Шаповалов.

Зазначається, що у репортажі члени садівництва підтверджують журналісту схильність Тютюника до піроманії.

"Всім, хто не згоден з його рішеннями, голова садівництва відключає електрику, і погрожує спалити будинок", - йдеться у матеріалі.

Шаповалов також вважає схильність "садовода" до подібних погроз хворобливою.

"У нього це нав'язлива думка, має такі фобії, він постійно це говорить. У сюжеті йде мова про дрібні гроші, не вказана сума, та для цих людей копійки – це великий бюджет. Не хотілося б бути останньою ланкою, на якій він це реалізує. Сподіваюся, поліція з ним поговорить", – зазначає він.

Директор телеканалу також зазначає, що працівники ЛОТ дотримуються журналістських стандартів і намагаються бути об'єктивними.

"У нас небагато ворогів, тому цей прецедент мене насторожив і вивів із рівноваги. Я розумію, на якій ми території живемо, я надаю слову велику вагу. Все, що ми робимо і говоримо, подаємо максимально об'єктивно", – зазначив Шаповалов.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас