ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль зізнався, що "вибухнув" через перепустки в зону АТО: Всі ходять взад-вперед

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль не бачить сенсу в пропускній системі.
Depo.Сіверськодонецьк
29 квітня 2015 19:47
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Донбасс.depo.ua, Москаль повідомив, що люди без пропусків спокійно ходять з підконтрольної Україні території на непідконтрольну.

"Соціальні мережі, ви говорите, вибухнули. Я теж вчора вибухнув. Кому потрібні ці перепустки, якщо на Трьохізбенку міст розбитий і люди ходять взад-вперед. Лобачово, Жовте - взад-вперед, по Станиці Луганській - взад-вперед. І ніхто не бере ніякого пропуску", - зазначив Москаль.

За його словами, бойовики цим користуються.
"Сьогодні диверсійно-розвідувальна група, ні в кого не беручи пропуск, кинулася через міст на нашу територію. Відбувся бій між ротою «Айдара», який там охороняє. Троє бійців «Айдара» поранені. Атака відбита. Але це питання потрібно якось вирішити. Для чого тоді ці перепустки?" - запитує губернатор.

На його думку, це дискредитація абсолютно всього, що робиться в державі.
"Якщо через один пункт потрібно їхати за перепусткою, то через три пункти можна гуляти взад-вперед без всяких пропусків. Тому ми і висловили свою принципову позицію. Або все робимо по одному якимусь закону, або створюємо тільки, як кажуть, дим навколо цієї проблеми", - вважає Москаль.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Москаль підписав розпорядження, згідно з яким 1 травня рух на окуповані території через пункт пропуску «Лисичанськ - Гірське - Золоте - Первомайск" буде обмежено, а залізничний рух на ділянці "Сантянівка - Світланово" заборонено.