ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль закликає населення окупованих територій до повстання

На думку голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, терористи "ДНР" та "ЛНР" не посміють розвернути зброю проти місцевих мешканців в разі масштабних протестів. А як посміють, то це буде останнє, що вони зроблять
Depo.Сіверськодонецьк
3 червня 2015 08:10
ФОТО: depo.ua

Про це Геннадій Москаль розповів в ексклюзивному інтерв'ю Донбас.depo.ua.

Зокрема він переконаний, що мешканці Луганська мають вчинити так же, як вчинили мешканці Києва за часів Майдану, і не варто вважати порівнняння цих протистоянь некоректним.

"А Ви вважаєте, що Плотницький буде розстрілювати народ з "Градів", "Ураганів"? Я думаю, що це буде останнім, що він зробить. Повний крах. Тоді навіть самий великий друг та натхненник усіх перемог у "ЛНР" - Росія - не зможе нічого зробити", - переконаний нинішній очільник Луганшини.

Він підкреслив, що народ має право на повстання проти бездарної влади: цим вже скористався народ України, і мають скористатися ті, хто живе під ярмом окупації. "Всі повставали проти режиму. У мене таке поняття - якщо ти не хочеш боротися з нинішнім режимом, ти - раб. Якщо борешся - побореш", - заявив Москаль, додавши, що свого часу існували рухи опору в різних країнах, і сьогодні ніхто тих партизан не засуджує.

Повністю інтерв'ю з Геннадієм Москалем читайте в матеріалі "Москаль розповів про президентські амбіції та коханок".