ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль влаштував реальну блокаду "ЛНР"

Рух вантажного транспорту та автобусів на окуповані території через єдиний діючий на Луганщині пункт пропуску буде заборонено
Depo.Сіверськодонецьк
28 квітня 2015 15:06
ФОТО: depo.ua
Москаль влаштував реальну блокаду "ЛНР"
Москаль влаштував реальну блокаду "ЛНР"

Як повідомляє прес-служба голови обласної військово-цивільної адміністрації Генадія Москаля, таке рішення прийнято через нереагування центральних органів влади на необхідність законодавчого врегулювання перетину лінії розмежування вогню.

Москаль направив звернення до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, головнокомандувача Збройними силами України Віктора Муженка, Голови СБУ Валентина Наливайченка, міністра МВС України Арсена Авакова та в.о. голови Державної фіскальної служби України Максима Мокляка з настійним проханням невідкладно законодавчо врегулювати проблему перетину лінії розмежування вогню між контрольованою Україною та окупованими територіями.

"Тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів є невідпрацьованим, недосконалим, дає підстави для звинувачень силовиків у перевищенні владних повноважень та корупції, а також провокує різко негативне ставлення місцевого населення до правоохоронних органів та української влади в цілому", - ідеться в зверненні.

Крім того, Москаль зазначив, що тимчасовий порядок є неефективним, оскільки в ряді точок перетин лінії розмежування здійснюється безконтрольно.

"У мене, як у керівника військово-цивільної адміністрації, не залишається іншого виходу, як заборонити до законодавчого вирішення даного питання рух вантажного і автобусного сполучення через єдиний діючий на території Луганської області офіційний пункт пропуску Лисичанськ-Гірське-Золоте-Первомайськ", - заявив Москаль. - Це рішення є вимушеним і покликане звернути увагу на нереагування центральних органів виконавчої влади на законні вимоги Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а також дати відповідь на ряд критичних матеріалів які були з даного питання в ЗМІ.

Рух легкових автомобілів та пішоходів через вказаний пункт пропуску здійснюватиметься й далі.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 4 квітня суд Києва вирішив, що в зону АТО можна потрапити лише за перепусткою.
Окружний адміністративний суд міста Києва не задовольнив позов по справі про скасування пропускної системи в зоні АТО, яка введена наказом СБУ від 22.01.2015 №27 "Про затвердження Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів уздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей.