ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль про автомобільну блокаду: Ми ж не хочемо ходити з табличкою "Я - Сєвєродонецьк"?

Губернатор розповів про місця незаконного перетину лінії розмежування
Depo.Сіверськодонецьк
25 червня 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що пропускна система на Луганщині не працює через бойовиків.

Як передає кореспондент Донбасс.depo.ua, Москаль вважає, що єдиний шлях, яким люди можуть пройти, блокують бойовики.

Так, мости в Щасті, Станиці Луганській, Трьохізбенці підірвані і там немає проходу.
"У нас Лисичанськ-Гірське-Золоте-Первомайськ. Будь ласка, але вони виставили табличку від останнього блокпосту прикордонників до себе, що дорога замінована. Вони не пускають цією дорогою. Це вони блокують", - зазначив Москаль.

В порушення, людей пускають пішки через шахту Родіна.

"Тому що один хутір з селища Родіна, це Золоте, знаходиться на території "ЛНР". Де-юре перебуває у складі селища Родіна, а де-факто знаходиться в "ЛНР". Відповідно, люди ходять на роботу і так далі. Громадянин може пішки пройти. У Золотому є достатньо маршруток", - каже губернатор.

Проте ж це місце постійно обстрілюється сьогодні і пускати туди машини й автобуси не можна.

"Ми що, хочемо оголошувати триденний траур у Сєвєродонецьку? Або ходити, як тоді ходили з табличкою "Я - Волноваха"? А ми будемо говорити "Я - Родіна", "Я - Сєверодонецьк"? - зазначив губернатор.

Москаль каже, що бойовики не забезпечують безпеку, а він не стане ризикувати.
"Я не можу на себе взяти таку відповідальність, щоб я до кінця життя ходив до церкви і стояв на колінах, вимолюючи прощення у родичів загиблих, що я не зміг їх зберегти", - говорить губернатор.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, з 12 травня рух будь-якого транспорту на окуповані території через Луганщину заборонено. Виняток - велосипедисти, пішоходи та міжнародні гуманітарні організації.