ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО)

Голова військово-цивільної адміністрації Луганської області Генадій Москаль відвідав селище Батьківщина, що знаходиться на лінії розмежування
Depo.Сіверськодонецьк
13 травня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua
Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО)
Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО)

Про це розповіли в прес-службі Москаля, повідомляє Донбас.depo.ua.

Даний населений пункт, в якому проживає близько тисячі осіб (значна частина з яких - переселенці з окупованих Первомайська, Алчевська і Луганська) обстрілюється з різної зброї майже кожен день.

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО) - фото 1

В результаті тут пошкоджений дитячий садок і зруйновано кілька приватних будинків. Москаль привіз гуманітарну допомогу і зустрівся з місцевими жителями.

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО) - фото 2

"Люди попросили за можливістю привозити пенсії прямо в Батьківщину, оскільки тут багато інвалідів, автобуси не їздять, а наймати машину для поїздки в Золоте занадто дорого. Крім того, селяни скаржаться, що сюди не приїжджає "швидка", - лікарі прямо кажуть, що бояться їхати через обстріли. А через блокпости в торгові точки майже неможливо провезти продукти та речі першої необхідності. Ми вирішимо всі ці питання найближчим часом - зберемо для цього і цивільні, і військові служби", - зазначив Москаль.

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО) - фото 3

Після огляду селища, керівник області виїхав на хутір, який входить до складу селища і знаходиться в декількох кілометрах від крайнього блокпоста українських силовиків - ця територія фактично окупована "ЛНР".

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО) - фото 4

"На хуторі всього близько 40 будинків і менше ста жителів. Бойовики сюди заходять тільки зрідка, а місцеві селяни налаштовані проукраїнськи і самозваних республік не сприймають. Розповідають, що в "ЛНР" ніхто не їде, гуманітарну допомогу сюди жодного разу не привозили, все, хто має можливість, їде звідти подалі. Люди втомилися від стрільби, безгрошів'я і безробіття. Більшість з них переселяються на контрольовану Україною територію", - зазначив Москаль.

Москаль привіз гуманітарку в українське селище і відвідав хутір, окупований "ЛНР" (ФОТО) - фото 5

Нагадаємо, Москаль з 20 січня заборонив чиновникам Луганської облдержадміністрації, її структурних підрозділів, а також територіальних органів виконавчої влади їздити на територію, контрольовану бойовиками "ЛНР" і "ДНР".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Москаль підписав розпорядження про заборону руху транспорту через лінію розмежування в Луганській області, крім гуманітарних вантажів. Проїзд дозволено тільки велосипедистам і транспорту міжнародних гуманітарних організацій.