ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці Донбасу отримають компенсацію за зруйноване житло вже у березні

Очільник Луганської обласної військов-цивільної адміністрації Георгій Тука анонсував, що в березні 2016 року люди матимуть можливість отримувати компенсації за пошкоджене або зруйноване житло
Depo.Сіверськодонецьк
29 грудня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, про це він розповів на прес-конференції у Сєвєродонецьку.

Тука розповів, що мешканці зруйнованого будинку у Лисичанську не отримають компенсації до кінця року. За його словами, ще не вирішені всі бюрократичні перепони.

"Кабінет міністрів ще не узгодив цю постанову в письмовому виді", - пояснив губернатор.
Але, за його словами, проблема цього будинку – лише перший крок. Тому що зруйнованого житла в області багато.

"Разом з деякими народними депутатами, разом з віце-прем’єр-міністром Зубком розробляємо пакет документів, які дозволять взагалі в масштабах всієї країни впровадити зміни в законодавстві, які дозволять проводити виплати компенсаційні не тільки окремим мешканцям цього зруйнованого будинку в Лисичанську, а взагалі всім людям, які вратили житло під чай бойових дій. Якщо буде все йти так, як ми запланували, то я сподіваюся – приблизно, можливо, в березні, якщо буде плідно працювати Верховная Рада – в березні буде запроваджений механізм, завдяки якому люди, які втратитидли житло, матимуть змогу отрмати від держави компенсації", - пояснив губернатор.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас