ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканку Сіверськодонецька судитимуть за публічні антиукраїнські заклики

Мешканку Сіверськодонецька судитимуть за заклики до зміни меж території України, визнання "ЛНР" і приєднання окупованої території до Росії

Depo.Сіверськодонецьк
11 жовтня 2018 12:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прокуратура Луганської області, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що протягом 2014-2015 років мешканка Сіверськодонецька брала активну участь в антиукраїнських групах в соціальній мережі "Вконтакте", у яких поширювала інформацію із закликами до зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, шляхом визнання терористичної організації "ЛНР" незалежною республікою та приєднання частини території України до складу Російської Федерації.

Проведеними експертизами підтверджено, що наведені заклики є публічними, оскільки вони розповсюджувалися користувачем у соціальній мережі "Вконтакте", яка доступна широкому колу користувачів і є відкритим зверненням до невизначеного, але значного кола осіб, у яких висловлюються ідеї, направлені на схилення населення до певних дій.

"Під час досудового розслідування жінка повністю визнала свою провину в умисному розповсюдженні сепаратистських матеріалів, щиро розкаялася та активно співпрацювала зі слідством. Враховуючи це, між нею та прокурором укладено угоду про визнання винуватості", - йдеться у повідомленні.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

У прокуратурі зазначають, що санкція ч. 1 ст. 110 передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook