Мера Сіверськодонецька знову позбавили повноважень

Мер Сіверськодонецька Валентин Казаков поки не може назвати точну дату свого повернення на робоче місце згідно з рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 15 квітня

Кореспонденту Depo.Донбас Казаков розповів, що його юристи займаються ситуацією з рішенням міськради " про скасування його повноважень", яке було ухвалене в то й самий день, що і рішення суду про відновлення мера на посаді - 15 квітня.

"Зараз ми чекаємо на дії Державної виконавчої служби. Якщо виконавча служба визнає рішення депутатів про звільнення Казакова законним, то ми будемо вимушені знову звертатись до суду", - розповів адвокат Казакова Ігор Слєсарєв. 

Він також зазначив, що представники Казакова напишуть заяву до Національної поліції про незаконні дії депутатського корпусу та будуть вимагати внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікацією статті 172 Карного Кодексу України "Грубе порушення законодавства про працю".

У статті в частині першій йдеться про "Незаконне звільнення працівника з роботи". Санкції статті передбачають штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

Нагадаємо, Казаков з 2015 року вже чотири рази був звільнений з посади рішенням депутатського корпусу і чотири рази поновився на посаді через суд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас