Луганська область переходить до червоної зони з 30 жовтня: Що заборонять
Луганська область з 30 жовтня переходить у червону зону епіднебезпеки, у зв'язку з цим в регіоні працюватимуть певні обмеження
- Донбас
-
27 жовтня 2021 10:42

Зараз у червоній зоні перебуває Донецька область, відтоді там спостерігаються черги на вакцинацію.
Як повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, разом з Луганською областю у червону зону потрапляють Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Хмельницька, Чернігівська та Львівська області, передає Depo.Донбас.
"Епідемічна ситуація — складна. За останню добу зафіксовано понад 22 тисячі нових випадків COVID-19. Кількість госпіталізацій, на жаль, невтішно зростає", - додав він.
Отже, з 30 жовтня на Луганщині буде заборонено:
- робота кафе, ресторанів, кінотеатрів і театрів, ринків;
- відвідування фітнес-центрів;
- проведення масових заходів;
- очна робота закладів освіти, де не вакциновано 100% персоналу;
- поїздки автобусами, потягами та літаками до інших регіонів без документів про повний курс вакцинації, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID.
Обмеження не застосовуються, якщо у всіх відвідувачів і організаторів вищезазначених закладів є "зелений" COVID-сертифікат.
Нагадаємо, 21 жовтня в Україні змінилися правила перевезень пасажирів. Тепер посадка у поїзди далекого сполучення можлива лише за умови наявності у пасажирів сертифікату про вакцинацію (паперового або в додатку "Дія"), документу про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або ж негативного результату ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, які мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:39Росіяни атакували Слов'янськ 6 дронами, поранено рятувальника
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 22:46На підконтрольній Україні Донеччині проживає майже 21 тисяча дітей, з них кілька сотень - на території бойових дій
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 10:33Внаслідок обстрілу Краматорська без газопостачання залишилися 3000 абонентів
- 11:02Слов'янськ зазнав дронової атаки, є руйнування
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 12:16На Донеччині внаслідок ворожих ударів маштабні руйнування й пожежі (ФОТО) ФОТО
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 14:29Окупанти завдали збитків довкіллю Луганщини вже на понад 630 млрд грн
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо
- 10:28Цієї ночі ППО збила 69 ворожих БпЛА та 3 авіаційні ракети, однак 13 досягли цілей
- 09:22 Минулої доби на фронті окупанти намагалися 191 раз прорвати оборону ЗСУ
- 09:29Ворожий БпЛА поцілив у 5-поверхівку в Білозерському на Донеччині. Поранено жінку та дитину ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 23:30Як купити криптовалюту на біржі? Керівництво для тих, хто тільки входить у ринок Актуально
- 23:02На росії підірвали відповідального за повітряні удари по Маріуполю в 2022 році
- 22:22 На фронті сьогодні окупанти намагалися майже 120 разів прорвати нашу оборону, - Генштаб ЗСУ