UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Луганщина заборгувала за газ більше 812 млн грн, однак до холодів готова

Житлово-комунальне господарство області підготовлено в цілому на 90,6%, що практично дорівнює встановленим плановим показникам Мінрегіону, у той же час борг області за газ становить більше 812 млн грн

Як передає Depo.Донбас з посиланням на "Остров", про це заявив директор Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА Віталій Сурай.

Він повідомив, що підписано 1 345 паспортів готовності і 1 237 акт готовності багатоквартирних будинків. Більше 90% також сстановить готовність об'єктів соціально-культурного призначення (школи, дитячі садки, лікарні).

Окремо Сурай наголосив на необхідності погашення заборгованості перед енергопостачальними підприємствами для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону.

"Загальний рівень оплат теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ та його розподіл і транспортування в 2019 році становить 82,0%. Загальна заборгованість за спожитий природний газ підприємств теплопостачання області становить 812 мільйонів 100 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що найбільшу заборгованість за спожитий природний газ мають КП "Лисичанськтепломережа" (48%) - 385 мільйонів 700 тисяч, ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ" (31%) - 249 мільйонів 100 тисяч, КСТП "Рубіжнетеплокомуненерго" (13%) - 106,3 мільйонів гривень .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook