ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Конфлікт, але не з вовчицею: Проти Гарбуза повстав його заступник через парк у Сіверськодонецьку

Заступник керівника Луганської обласної ВЦА Сергій Філь заявив, що проект реконструкції парку культури та відпочинку в районі озера Паркового у Сіверськодонецьку під загрозою через його шефа Юрія Гарбуза

Depo.Сіверськодонецьк
10 серпня 2018 16:45
ФОТО: depo.ua

Про це Філь написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Донбас.

"На жаль, через нову політику голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза цей проект зараз під загрозою. Хто від цього програє? В першу чергу, мешканці міста. Заради чого? Ось це вже питання до очільника області. Мабуть, комусь просто не потрібні символи змін на Луганщині", - написав Філь.

Також він розмістив фотомакет проекту.

Інший заступник Гарбуза Геннадій Іваненко прокоментував слова Філя, заявивши, що було доручення голови обласної ВЦА внести зміни до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 26 липня 2018 року № 565 щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

"Але ці зміни передбачають не скорочення, а навпаки, включення додаткових заходів з поліпшення екологічного стану території області та відповідне збільшення фінансування. Зокрема, буде модернізовано не сім, як передбачалось, а 15 парків. Аби кожна територія області мала сучасну зону відпочинку: з алеями, дитячими та спортивними майданчиками, велодоріжками та атракціонами для малечі", - сказав Іваненко Луганщина.ua

Він вважає, що за подібними заявами стоять певні політичні сили.

"Чекаємо на повернення з чергової відпустки Сергія Філя, який так щиро "вболіває" за малу батьківщину. Будемо спільно працювати над розбудовою Луганської області", - наголосив Іваненко.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook