Комітет виборців: це люди партії Порошенка зривають сесії міськради Сєвєродонецька

Луганське обласне управління комітету виборців України звернулося до місії ОБСЄ про те, що вже двічі, 18 і 21 грудня, не відбулися сесії новообраної сєверодонецької міської ради

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться у зверненні голови правління ЛОО КВУ Олексія Свєтікова. У ньому відзначається, що так само не може відбутися сесія, призначена на 24 грудня

"Цивільні особи - прихильники партій "Наш край" і БПП "Солідарність", і українські військовослужбовці без зброї (підрозділ нам не відомо) займають приміщення, де повинна проходити сесія міськради, і не дозволяють депутатам зайняти місця і почати роботу. Висуваючи до існуючого керівництву міста вимоги ультимативного характеру", - йдеться у тексті звернення.

Свєтіков каже, що якщо сесія знову не відбудеться, то міська рада не прийме бюджет Сєвєродонецька.

"Як стало відомо ЛОО КВУ, переговори з керівництвом поліції Сєвєродонецька та Луганській області, проведені депутатами вчора, 22 грудня, не привели до результату - в поліції заявляють, що вони не можуть усунути перешкоди до проведення сесії міської ради", - йдеться у зверненні.

"Утримуючись від правової та політичної оцінки подіям, ми звертаємо увагу, що подібні події загрожують істотної дестабілізацією ситуації на території Луганської області, контрольованій урядом України. Тому ми вважаємо, що спостерігачі СММ ОБСЄ повинні бути присутніми на сесії сєверодонецького міської ради та викладати відбувається на них у своїх моніторингових звітах. Так як це безпосередньо зачіпає питання безпеки в цьому регіоні", - зазначає Свєтіков.

Нагадаємо, депутат Сєвєродонецької міськади від "Нашого краю" Сергій Шахов звинуватив в у повторному зриві сесії 21 грудня "Опозиційний блок".

18 грудня Сєвєродонецькій міській раді "тітушки" зірвали пленарне засідання сесії і побили журналістку Катерину Погребняк, яка працювала на телеканалі НТН, а наразі є головним редактором у Громадсько-політичній газеті "Чесна Газета". Шахов звинуватив у потасовці "Опоблок" і заявив, що "титушок" найняла ці політична сила. Депутат від БПП "Солідарність" Сергій самарський також звинуватив цю політичну силу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #БПП