Приміщення не відбирають: Комарницький прокоментував ситуацію зі шпиталем на Луганщині

Очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький запевнив, що військовий мобільний шпиталь № 59 у Сіверськодонецьку не виганяють

Як передає Depo.Донбас, про це Комарницький написав у своєму Facebook.

"Госпіталь продовжує функціонувати у штатному режимі, ми в жодному разі не намагаємося відібрати приміщення та залишити наших захисників без медичної допомоги. Йде мова про спільне використання. Ведуться консультації зі штабом Об'єднаних сил щодо використання будівлі для обласної клінічної лікарні та 59 військового шпиталю з метою максимально ефективного обслуговування населення", - написав він.

Комарницький наголосив, що "конструктивне рішення буде знайдено в обов’язковому порядку, яке враховуватиме інтереси медичної галузі Луганської області".

Нагадаємо, що волонтер Роман Донік прознав, що голова Луганської обласної ВЦА  Віталій Комарницький не подовжує оренду будівлі 59 військовому госпіталю У Сіверськодонецьку.

У штабі Об'єднаних сил дали з цього приводу свій коментар і повідомили про консультації між штабом Об'єднаних сил та керівництвом Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook