Комарницький призначив собі у заступники випускницю Ростовського вишу

На посаду заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Віталій Комарницький своїм розпорядженням від 9 вересня призначив Катерину Безгинську

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на пресслужбу Луганської ОВЦА.

Повідомляється, що Безгинська, 1965 року народження, родом з с. Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області.

"Має три вищі освіти. Закінчила Ростовський державний університет (правознавство, юрист), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (державна служба, магістр), Луганський національний аграрний університет (менеджмент організацій, менеджер-економіст)", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що новопризначена заступниця працювала в управлінні праці та соціального захисту населення однієї з районних рад Луганська. Там вона з інспектора "доросла" заступника голови райради.

"Останнє місце роботи до призначення заступником голови Луганської облдержадміністрації – директор Державного архіву Луганської області, який сьогодні знаходиться у місті Сіверськодонецьк. Нагороджена почесною відзнакою "За розвиток регіону" та орденом княгині Ольги ІІІ ступеня", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook