Колона російських окупантів йде на Старобільськ
Ситуація на Луганщині залишається важкою, російські війська сформували велику групу у Шульгинці
- Донбас
-
27 лютого 2022 11:33

Після того, як російські війська були розбиті під Сіверськоденецьком вони відійшли. Всі основні міста залишаються під українським контролем.
Про це повідомив керівник Луганської ОВЦА Сергій Гайдай, передає Depo.Донбас.
"Російські війська відійшли до Гречишкіна, там вони не мають їжі та пального. Чекають, щоб їм підвезли з окупованої частини Луганської області пальне, їжу починають забирати у місцевого населення. Зараз вони сформували велику групу у Шульгинці та починають рухатися в бік Старобільська", - сказав Гайдай.
Також він додав, що на Луганщині переважно ця ніч минула тихо. Тож користуючись "тишею" у населених пунктах повідкривали магазини та аптеки, хліб випікають.
"Є проблема з готівковими коштами, намагаємося домовитися з банківськими установами щодо завантаження банкоматів. Почали організовувати банки палива для важливих структур. У Лисичанську відновили газопостачання. У Новотошківське везуть генератори. Поліція патрулює населені пункти", - повідомив Гайдай.
Нагадаємо, 26 лютого українські захисники під Сіверськодонецьком розбили російську колону.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:38Цієї ночі ППО знешкодила одну з двох ракет "Іскандер-К" та 16 із 47 дронів
- 09:23 Розпочалася 1263-тя доба війни: Ситуація на фронті
- 21:41На Донеччині оголосили евакуацію родин з дітьми зі ще 19 населених пунктів
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 22:33 Більше сотні боїв відбулося сьогодні на фронті
- 21:59Внаслідок обстрілів окупантів в України пошкоджені або зруйновані майже 2,5 тисячі медзакладів: Де найбільше
- 22:20 Про актуальну ситуацію на фронті розповіли в Генштабі ЗСУ
- 20:35На Донеччині у зоні примусової евакуації залишається понад 340 дітей
- 14:22 На Донеччині окупант розстріляв цивільного, який намагався евакуюватися Відео
- 22:35 На фронті від початку доби відбулося 113 бойових зіткнень, - Генштаб
- 21:09У липні окупанти намагалися тиснути практично по всій лінії бойового зіткнення, - Генштаб ЗСУ
- 20:06ВАКС відправив за ґрати колишнього голову Луганщини
- 19:20БЗВП замінять на основи нацспротиву з 14 років, - Міноборони
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 14:29Майже пʼять діб гасили лісові пожежі на Донеччині після ворожих обстрілів (ФОТО) ФОТО
- 12:29Окупанти атакували 16 населених пунктів Донеччини: 5 людей загинули, 11 зазнали поранень
- 09:12 Ситуація на фронті: майже півтори сотні атак
- 18:45Рашисти обстріляли Костянтинівку з артилерії, загинула людина