ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кабмін виділив Луганщині 131 млн грн на ліквідацію затоплення шахт

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення 131 млн гривень на запобігання  надзвичайної ситуації у зв'язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського  Луганської області

Depo.Сіверськодонецьк
26 квітня 2018 16:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної ВЦА, ці кошти будуть використані не тільки на ліквідацію надзвичайної ситуації, а й на розвиток вугільної галузі, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що підвищення рівнів у затоплених шахтах "Голубівська" з перевищенням рівнів у гідравлічно пов'язаних шахтах "Первомайська" на неконтрольованій території і "Родіна" у напрямку до шахти "Золоте" у лютому 2018 року створило загрозу аварійного збільшення водоприпливу до шахти та аварійного затоплення гірничих виробок.

Це призвело до виникнення надзвичайної ситуації техногенного й еколого-техногенного походження.

"Водовідвід був встановлений на шахті "Голубівська", яка залишилася на окупованій території. Його робота була зупинена, тому виникла необхідність побудувати систему водовідливу на шахті "Золоте", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб вважають, що прийняття розпорядження допоможе врегулювати не тільки проблему техногенної катастрофи й продовження функціонування вугільної галузі, але й низку соціальних, економічних та політичних питань.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook