ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Кабмін виділив Луганщині 131 млн грн на ліквідацію затоплення шахт

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення 131 млн гривень на запобігання  надзвичайної ситуації у зв'язку із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського  Луганської області

Depo.Сіверськодонецьк
26 квітня 2018 16:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної ВЦА, ці кошти будуть використані не тільки на ліквідацію надзвичайної ситуації, а й на розвиток вугільної галузі, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що підвищення рівнів у затоплених шахтах "Голубівська" з перевищенням рівнів у гідравлічно пов'язаних шахтах "Первомайська" на неконтрольованій території і "Родіна" у напрямку до шахти "Золоте" у лютому 2018 року створило загрозу аварійного збільшення водоприпливу до шахти та аварійного затоплення гірничих виробок.

Це призвело до виникнення надзвичайної ситуації техногенного й еколого-техногенного походження.

"Водовідвід був встановлений на шахті "Голубівська", яка залишилася на окупованій території. Його робота була зупинена, тому виникла необхідність побудувати систему водовідливу на шахті "Золоте", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб вважають, що прийняття розпорядження допоможе врегулювати не тільки проблему техногенної катастрофи й продовження функціонування вугільної галузі, але й низку соціальних, економічних та політичних питань.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook