ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний луганський міліціонер розповів про зустріч з першим ватажком "ЛНР" Болотовим

Науменко каже, що його під час зустрічі його ледь не застрелили
Depo.Сіверськодонецьк
10 червня 2015 10:18
ФОТО: depo.ua

Начальник обласного управління міліції Анатолій Нуменко орзповів, що він зустрічасвя з першим ватажком "ЛНР" Валерієм Болотовим наприкинці квітня минулого року. 

Про це Науменко сказав в інтерв'ю Донбас.depo.ua.

Він назвав абсурдом історію про те, що Болотов призначив його "начальником народної міліції "ЛНР"

"Абсурд. Так, я призначений був начальником УВС 30 квітня. Я збирався якраз 30-го числа їхати в Стамбул, покататися по Босфору. Працював у приватній фірмі, добре заробляв. Офіційна зарплата була 10 тисяч доларів. Це в декларації вказано. Хто там вигадує на рахунок народного начальника - не знаю", - сказав він.

Науменко відзначив, що після призначення"за наказом Міністра приїхав у Луганськ і через три дні пішов до захопленої будівлі ОДА".

"Мене там ледве не застрелили. Їм же потрібно було показати свою значущість. Коли прийшов до Болотова, хотів поговорити, - зрозумів, що ними грають зовні. Болотов теж, як і я, із Стаханова, але я його не знав. Я трохи знав Олексія Карякіна, але краще знав його батька. Він був дільничним, а я опером в той час. Коли я зайшов, Болотов каже - "Пиши рапорт на звільнення". Я його запитав - "Валера, хто ти такий? Мене призначив міністр. Якщо міністр скаже написати - напишу", - сказав Науменко.