Голова рудиментарної Сіверськодонецької райради хоче 30 тис. грн зарплати і 71 тис. грн на оздоровлення

Глава Сіверськодонецької районної ради Ростислав Дубовой хоче щомісячну зарплату в 30 тис. гривень і 71 тис. гривень щорічної матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань

Голова рудиментарної Сіверськодонецької…

На розгляд депутатів районної ради винесено проект рішення "Про умови оплати праці голови районної ради", передає Depo.Донбас з посиланням на "Первая полоса".

Відповідно до проекту рішення, Дубовой розраховує щомісяця отримувати - 15 тис. грн посадового окладу, 600 грн - надбавку за 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавку за високі досягнення у праці, в розмірі 7 800 грн і щомісячну премію за фактично відпрацьований час в розмірі 7 500 грн.

Щомісячне утримання Дубового, для жителів Попасної, Горська, Лисичанська, Сіверськодонецька, Рубіжного та Кремінної обходитиметься в 30 900 грн. Також він планує щорічно отримувати 71 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань.

Нагадаємо, що Сіверськодонецька районна рада практично не має ніяких повноважень і по суті є рудиментарним органом, який повинен припинити свої повноваження після завершення територіальної реформи.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"