ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова луганської міліції став на захист "папєрєдника", за часи якого бойовики захопили УВС і УСБУ

Гуславський живе собі у Києві
Depo.Сіверськодонецьк
10 червня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua

Колишній голова луганського обласного УВС Володимир Гуславський, за часи якого наприкінці квітня минулого року бойовики захопили будівлю СБУ і УВС, живе у Києві.

Про це теперішній начальник обласного управління міліції Анатолій Науменко сказав в інтерв'ю Донбас.depo.ua.

Відповідаючи на питання про те, чи проводилася перевірка дій Гуславського, якого колишній голова обласного СБУ Олександр Петрулевич звинуватив у здачі відомства, Науменко відповів ухильно.

"Немає нічого гіршого, аніж обговорювати когось. У мене з Володею рівні стосунки. Я його міняв на посаді, він мене міняв. Тому у нас такі, відносини суперників, можна сказати. Але я скажу так: нехай Петрулевич розповість, скільки Гуславський здав зброї і скільки сам він зброї здав бойовикам. Я не хочу Петрулевича обговорювати. Тому нехай в своє око заглядає Петрулевич. Запитайте працівників СБУ - як вони до нього ставляться", - сказав Науменко.

Він вважає, що минулого року зробити нічого було неможливо.

"Я коли прийшов на посаду - у Луганську вже вирувала пожежа повністю. Я маю на увазі - в мізках людей. На той момент, напевно, ані Гуславський, ані Петрулевич нічого не могли зробити. Тому що не розуміли, що відбувається. Боялися застосувати зброю. Мабуть події, що відбувалися на Майдані, наклали свій відбиток на поведінку міліціонерів. Скажемо так - синдром страху. Зараз не потрібно нікого звинувачувати. Потрібно прийняти як дане, доконане, погане. І зробити з цього висновки", - сказав Науменко.