ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євросоюз дав 1,5 мільйона євро на капремонт мосту у Сєвєродонецьку

Міст капітально не ремонтували з 60-х років минулого століття
Depo.Сіверськодонецьк
20 травня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

У Сєвєродонецьку презентували підписаний грантовий контракт в рамках спільного проекту з Європейським Союзом «Капітальний ремонт автомобільного мосту через Сіверський Донець».

Як передає кореспондент Донбас. depo. ua, також пройшло розкриття тендерної пропозиції на розробку проектної документації проекту.

На сьогодні зруйновано 11 прольотів мосту між Сєвєродонецьком та Лисичанськом.
Мер Сєверодонецька Валентин Казаков розповів, що міст капітально не ремонтували з 60-х років минулого століття. Тому його буде відновлено та капітально відремонтовано
за європейськими стандартами.

«Не тільки відновимо рух, капітально відремонтуємо дорожнє покриття, капітально відремонтуємо огорожу, там буде відновлено освітлення, там буде відновлено телекомунікаційне сполучення з Лисичанському, яке там було ... Зробимо та відеоспостереження по цьому мосту», - розповів мер.

Загальна вартість проекту - близько 1,5 мільйона євро. Гроші були виділені на два мости, однак міст через річку Борова був відремонтований за рахунок коштів міського бюджету та відкритий 31 березня цього року.

20 травня були розкриті пропозиції щодо проведення проектних робіт. Надійшла тільки одна пропозиція - від ПрАТ «Харківметропроект». Підприємство подало пропозицію на 250 тисяч 795 гривень.