ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Евакуйований з Луганська вуз прийматиме іспити онлайн

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка створив в Інтернеті платформу "Електронний університет", завдяки якій студенти зможуть повноцінно навчатися у віртуальному просторі
Depo.Сіверськодонецьк
16 червня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі університету, передає Донбас.depo.ua.

"Ми створили власну платформу - "Електронний університет". Система функціонує в українському сегменті кіберпростору. За допомогою цієї технології студенти з віддалених населених пунктів не тільки України, а й усього світу зможуть готуватися до лекцій, складати іспити, отримувати різного роду інформацію", - повідомляє Олександр Меняйленко, проректор з науково-педагогічної роботи Луганського національного університету.

Він підкреслив, що інноваційну платформу не варто зіставляти з дистанційною формою навчання, адже мова йде про абсолютно нової технології, яка діє за принципом "все і звідусіль".

В університеті кажуть, що "електронний університет" на сьогоднішній день - рятувальний круг для студентів-випускників, які просто не можуть дістатися до екзаменаційних пунктів по ряду причин. Більшість студентів, що проживають на окупованих територіях, побоюються за власне життя.

"Гарантувати безпеку студентам - ось першочергова мета університету на сьогоднішній день. Ми розвиваємося в умовах війни, і повинні випробувати всі доступні й ефективні методи, що дозволяють вузу надавати продуктивне навчання і випускати кваліфікованих фахівців. Сучасні технології, безумовно, допомагають нам у цьому. Нова інноваційна система - тому підтвердження", - говорить Леонід Ваховський, директор Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ЛНУ.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Донецький національний університет, евакуйований до Вінниці, готовий відновити студентів, які в минулому навчальному році залишилися в так званому "вузі" окупованого Донецька.

Більше новин про події в Луганській області читайте на Донбас.depo.ua.