ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Енергетики анонсували відключення водоканалів Луганщини за борги

"Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО) анонсувало відключення низці водоканалів Луганщини за борги

Depo.Сіверськодонецьк
13 вересня 2017 11:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомила Depo.Донбас прес-служба "ЛЕО", станом на 11 вересня сплатили за електроенергію усього три підприємства.

Це КП "Попаснянський районний водоканал" – 7 млн грн, КП "Лисичанськтепломережа" – 27 тис. грн, КП ЛМР "Електроавтотранс" - 6 тис. грн.

Черговий перелік проблемних споживачів - боржників за електроенергію в Луганській області станом на 12 вересня, їх рівень споживання та сплати.

"Всі інші боржники 11 вересня нічого не сплачували. Як бачимо, проблема заборгованості за електроенергію залишається гострою – хоча деякі підприємства і покращили платіжну дисципліну, цього не достатньо - заборгованість все рівно невпинно зростає. При цьому частина підприємств так і не надала графіки погашення заборгованості. Тому, 13 вересня, заплановані відключення за борги проблемних водоканалів та водовідливного комплексу шахти "Кремінна" ДП "Укршахтгідрозахист"", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Луганське енергетичне об'єднання" ухвалило рішення не проводити відключення боржників – підприємств водного господарства області, анонсоване на 1 серпня. "ЛЕО" вирішило дати боржникам ще один шанс скласти графіки і почати погашати борги.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас