Жителі селища під Маріуполем живуть без транспорту, аптеки, магазинів і банкоматів

У Маріуполі жителі селища Волонтерівка скаржаться на проблеми транспортного сполучення і відсутність елементарної інфраструктури

Depo.Маріуполь
7 квітня 2017 13:02
ФОТО: depo.ua

На сайті електронних петицій зареєстровано три звернення, причому два з них стосуються транспорту, повідомляє Depo.Донбас за посиланням на MRPL.CITY.

Жителі пишуть, що в селищі немає аптеки і банкоматів, є один хлібний ларьок і два приватних магазина, ціни в яких на порядок вищі за ринкові, і якість товарів залишає бажати кращого.

У селищі зареєстровано 5600 жителів, територія селища включає 13 вулиць і 13 провулків 1500 будівель, в тому числі школа. При цьому транспортне сполучення в селищі забезпечує маршрутне таксі №108 та автобус №1, який здійснює лише кілька рейсів в години пік. Слід також зазначити, що маршрутка №108 крім Волонтерівки обслуговує ще і жителів селища Україна, в якому також проживають кілька тисяч чоловік. І все це на одну маршрутку, номінальною місткістю 45 пасажирів! На практиці - в старий "убитий" "Богдан" набивається до сотні людей!

Дві петиції - про інфраструктуру і транспорт було зареєстровано 6 квітня. Автор петиції Оксана Толкунов пише: "Жителі Волонтерівки повністю позбавлені інфраструктури. У селищі немає аптеки, працює лише один магазин, немає навіть банкомату. Що б зняти гроші і купити ліки потрібно їхати в кращому випадку в селище Україна. Це не нормально. Я не кажу вже про транспортну розв'язку. Її практично немає. Вранці виїхати неможливо. Ходить автобус №1 і то, по часу. Коли немає автобуса, неможливо дістатися на роботу і в школу дітям. Довколишній транспорт переповнений, 108 маршрут почав ходити огидно. Прошу прийняти міри. Тут теж люди живуть!"

У петиції про транспортне сполучення автор просить: "Відновити транспорт в селищі Волонтерівка. Ходить автобус №1, але на кількість жителів селища його не вистачає. Коли автобуса немає, неможливо виїхати. Велике прохання відновити повноцінний транспорт".

Раніше, 17 березня, також з'явилася петиція про транспорт. Її автор Лілія Голінка повідомляє: "На даний момент перевізник за маршрутом міського транспорту №108, не виконує якісно перевезення. А точніше: маючи конкретний графік, зовсім не дотримується його, на маршруті може перебувати три і менше машин. Люди стоять по 40 - 60 хвилин в очікуванні маршрутки, а дочекавшись, не можуть сісти в неї. Потрібно вирішити цю проблему всієї Волонтерівки шляхом дотримання графіка маршруту №108 або, як варіант, повернути маршрут №126. Є автобусне сполучення - маршрут №1, але його графік роботи не може розвантажити потік людей. Такий великий район залишився без якісного обслуговування транспортом".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у програму соціального-економічного розвитку Маріуполя на цей рік на муніципальний транспорт закладено 382 млн гривень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас