Загадкові борги "Тепломережі" Маріуполя "розрулюватиме" профільне міністерство

Міністерство регіонального розвитку шукає шляхи погашення боргів "Маріупольтепломережі" перед "Нафтогазом"

Depo.Маріуполь
21 квітня 2017 14:10
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба міськради Маріуполя про це йшлося на зустрічі мера Вадима Бойченко з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуардом Кругляком, передає Depo.Донбас.

Бойченко разом з фахівцями житлово-комунального господарства міста вкотре доносили інформацію про проблеми комунального підприємства та пропонували шляхи виходу з кризи.

Під час зустрічі обговорили угоду реструктуризації боргів Тепломережі, питання гарячого водопостачання в житловий сектор та соціальну сферу Маріуполя, проблеми з поверненням субсидій.

Бойченко зазначив, що місто погашає заборгованість: "Ми повністю діємо згідно домовленостей. Скінчився договорів на поставку газу - ми припинили опалювальний сезон. Вимушені були вимкнути і гарячу воду. Ми будемо виконувати всі умови і жителі, розуміючи проблеми, також сплачують по рахунках на високому рівні, але борги не стають меншими".

Кругляк зазначив, що аналогічна ситуація зараз склалася у багатьох містах України. Наразі міністерство шукає шляхи виходу із ситуації.

Нагадаємо, опалювальний сезон завершився 1 квітня і разом з гарячими батареями, з квартир маріупольців пішла і гаряча вода. Через борги "Маріупольтепломережі" перед "Нафтогазом" - близько 800 млн грн - місто залишилося без гарячої води надовго. Як виникли такі борги у комунального підприємства достеменно невідомо.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас