ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

З 450 бійців АТО у Маріуполі лише трохи більше 60 отримали земельні ділянки

У Маріуполі не вистачає території, аби забезпечити землею усіх учасників бойових дій, що подали відповідні заявки

Depo.Маріуполь
17 липня 2017 13:41
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Донбас повідомив начальник управління земельних відносин виконкому Маріупольської міськради Дмитро Титов.

"Наприкінці липня - на початку серпня ми проведемо другий етап розіграшу земельних ділянок серед учасників бойових дій. Але навіть та територія на покриє усі потреби. Узимку ми розіграли 64 ділянки, у черзі ще 450 учасників бойових дій", - зазначив Титов.

Тим, хто взяв участь у першому розіграші, міська влада обіцяла оформити документи до березня. Тепер Титов запевняє, що цей процес завершиться до осені.

"Провели тендер, визначили підрядника, наразі він проводить заміри, аби оформити документацію належним чином. Восени перші учасники бойових дій вже отримають документи, з якими можна буде розпочинати будівництво", - розповів Титов.

Нагадаємо, узимку міська влада розіграла 64 ділянки по вулиці Пейзажній серед перших у черзі учасників бойових дій. Втім, тоді стан цієї території викликав обурення у багатьох учасників АТО. Окрім куп будівельного сміття, на цій території залишився фундамент недобудовного будинку для людей похилого віку, який демонтували.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас