ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як переселенцям з "ЛНР" вдалося створити бізнес на цукерках (ВІДЕО)

Дмитро і Поліна Леконцеви - власники невеликої кондитерської у Маріуполі. Їхньому закладу виповнився рік, у меню - все, чого вони колись хотіли

Depo.Маріуполь
20 лютого 2018 22:55
ФОТО: depo.ua

Спочатку у подружжя не було ані приміщення, ані кавоварки, ані навіть вітрини і сам Маріуполь раніше був незнайомим містом, передає Depo.Донбас з посиланням на "112.ua".

Сім'я Леконцевих приїхала із Хрустального (місто в Луганській області, окуповане "ЛНР", колишній Красний Луч) до Маріуполя, на весілля до друзів. Однак назад подружжя повернутися не змогло - у рідному місті почалися бойові дії.

"У новому місті подружжя почало шукати можливість відкрити власну справу. Вони хотіли своє кафе. А ще краще - шоколадну майстерню. Почали свій бізнес з обсмажування кави. Потім купили три кілограми бельгійського шоколаду і зробили свої перші цукерки. Знайшли міжнародну програму, яка пропонувала гранти дрібним підприємцям. Поліна, економіст за освітою, сіла писати бізнес-план. А потім поїхали на конкурс, де презентували свій проект. На грант вони купили обладнання, взяли в оренду приміщення і почали працювати", - йдеться у сюжеті.

"Ми купували те, що могли, а не те, що хотілося. Зараз, звісно, мріємо про нову, професійну кавову машину". - каже Дмитро.

У своєму рідному місті Поліна була викладачем англійської, а Дмитро вирощував гриби. Тепер вони - підприємці-кондитери. А ще вони тепер студенти, навчаються в Пущі-Водиці в Теологічній семінарії. Вивчають Святе письмо різних релігій. Це їм, кажуть, для того щоб краще розуміти проблеми людей. Насамперед тих, хто так само, як і вони, - переселенець.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook