ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО)

Він назвав Путіна диктатором і пообіцяв українському бійцю беспілотник в обмін на фото
Depo.Маріуполь
10 червня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua
Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО)
Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО)

У Маріуполь завітали англійський лорд, довічний пер, колишній заступник міністра оборони Великобританії часів Маргарет Тетчер Арчі Гамільтон і віце-президент парламентської асамблеї НАТО Пауло Еллі.

Як повідомляє кореспондент Донбас.depo.ua, пан Арчі так прокоментував мету подорожі: замість вислуховування лекцій у Києві про економічне становище та інше, краще побачити що саме відбувається на фронті.

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО) - фото 1

Лорда з італійським колегою не довезли на саму передову, він побував на відносно безпечному боці українського Широкіного, але ж і там він побачив наслідки розривів "відведеної" терористами після Мінська-2 зброї крупного калібру. Воронки, майже з його двометровий зріст.

У керівника зведеної групи (позивний «Соболь») на місці подій пан Гамільтон запитав, як він зможе встигнути залягти на землю, якщо саме зараз буде обстріл, той відповів, що є системи розвідки, які фіксують "старти", і секунди сховатися в укриття в них будуть.

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО) - фото 2

На фото: Пауло Еллі

Після чого британський гість запропонував українському військовому сфотографуватись разом, за що він відплатить сучасним безкоштовним безпілотником. Тим часом більш мовчазний пан Еллі фіксував фотокамерою розбиті будівлі.

Щодо війни лорд зазначив, що це не Ірак за кількістю та якістю застосованої зброї, але ж безпека від неї для Європи надзвичайна. Італійський колега його підтримав у цій думці, та додав, що країни ЄС мають величезні втрати від санкцій щодо РФ, але ж не відступатимуть, тому що неможливо відокремлювати частини країн за чимось побажанням.

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО) - фото 3

До речі, пан Гамільтон вдячний президенту Росії Володимиру Путіну, що він нарешті своїми діями вказав, хто саме є ворог для країн альянсу. І порадив не лякатись сьогоднішньої Росії, тренувати спецназ сучасного зразку та давати опір агресії.

"Багато хто мені каже, що росіяни будуть жити вічно з диктатором Путіним, який краде все у всіх і будує режим, який не призводить до економічного зростання для російських людей. Я не вважаю, що це буде тривати вічно. І, якщо трапляться зміни в Росії, відразу підуть зміни в Україні", - сказав він.

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО) - фото 4

В цілому вже на зустрічах з маріупольською громадою гості зазначили, що становище гірше, ніж повідомляють європейські ЗМІ, та пообіцяли розповісти колегам про свої враження.

Як англійський лорд під Широкиним кляв Путіна і гуляв у двометрових воронках від снарядів (ФОТО) - фото 5

Фото Донбас.depo.ua