ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вступна кампанія-2018: ВНЗ Донбасу у всеукраїнському рейтингу

Розпочався прийом електронних заяв вступників до вищих навчальних заклади.

Depo.Маріуполь
13 липня 2018 21:58
ФОТО: depo.ua

Інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" був складений консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року, передає Depo.Донбас.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

На першому місці рейтингу - Національний університет ім.Тараса Шевченка, на другому і третьому відповідно Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна та Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського.

З шести маріупольських вишів найвищий рейтинг у Приазовського технічного університету - 85 місце. Маріупольський державний університет на 141 місці, Донецький державний університет управління - на 145. Азовський морський інститут Національного університету "Одеська морська академія" в рейтинг не потрапив, а сама ОМА зайняла в рейтингу 73 місце.

Донецький національний медичний університет, філія якого зараз розташовується в Маріуполі, виявився на 51 місці консолідованого рейтингу, маріупольський філія Донецького юридичного інституту МВС України - 225 місце.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook