Волонтери Маріуполя зарошують Дорна погуляти у Широкиному без бронежилета

Співак Іван Дорн збирався влітку приїхати на фестиваль у Маріуполь 

Depo.Маріуполь
12 квітня 2017 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написала місцева волонтерка Лілія Українська, передає Depo.Донбас.

Вона каже, що у прифронтовому місті є багато бажаючих з Дорном познайомитися: це військові, волонтери і патріотичні громадяни.

"Ми цю "дружбу" народів на собі відчули. Це по нашим будинкам дружні "Гради" стріляли. Приїжджай, ми покажемо тобі цю дружбу. Поїдемо в Широкино і Водяне. Погуляєш там без броника. В очі нам і нашим захисникам подивишся. Приїжджай Ваня. Тут багато бажаючих особисто з тобою "познайомитися", - написала Українська.

Нагадаємо, співак Іван Дорн різкий "підйом" музики в Україні пояснив тим, що "молодші брати", під якими музикант мав на увазі українців, "посварилися зі старшими".

Співак зазначив, що його концерти на Росії "викликають сморід" у суспільства, тому він вдягнув на концерт у Юрмалі на конкурс "Нова хвиля" реглан із тризубом.

Також співак заявив, буцімто ніколи не допомагав бійцям АТО, а лише перерахував гроші постраждалим від обстрілів жителям Маріуполя, й один із волонтерів всупереч його бажанню спрямував кошти на потреби військових, придбавши оптичні приціли.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас