Виборча комісія у Маріуполі вигадала, як запобігти фальсифікації виборів

У Маріуполі відбулося перше засідання нової міської виборчої комісії

Як передає кореспондент Depo.Донбас, з 17 членів не вистачало лише одного представника, роботу вдалося завершити за пару годин, хоча, з початку, йшлось про наміри засідати приблизно п’ять годин.

Виборча комісія у Маріуполі вигадала, як запобігти фальсифікації виборів - фото 1

Близько 40 хвилин члени комісії сперечалися навколо звернення селищної виборчої комісії Сартани, в якому було прохання відмінити рішення попереднього складу комісії, "завдяки" якому виникла проблема: на печатці сартанської комісії, та в рішенні ТВК виявились різні дані.

"Десь у середині своєї діяльності Маріупольська виборча комісія (попереднього складу – ред.) приймає рішення про зміну назви і не повідомляє про це комісію Сартани", - прокоментувала колізію голова маріупольської ВК Тетяна Недавня.

Виборча комісія у Маріуполі вигадала, як запобігти фальсифікації виборів - фото 2

У членів комісії думки розділилися: перші казали, що це спроба фальшування результатів виборів, другі – що це технічне питання, а ціна його – зарплатня членів комісії у Сартані. В решті решт вирішили не задовольняти прохання сартанських колег та відправити їх до ЦВК.

Виборча комісія у Маріуполі вигадала, як запобігти фальсифікації виборів - фото 3

Щодо друку бюлетенів питань не ставилось, оскільки закон ще не набув чинності, та немає роз’яснень с боку ЦВК. Але ж Недавня сподівається, що Центрвиборчком забере на себе повноваження вирішувати, де друкувати бюлетені, а якщо це буде відбуватись у столиці – ще й краще.

Підсумком засідання стало звернення до депутатів ВР прибути у день виборів в Маріуполь "з метою депутатського контролю", оскільки "загроза фальшування та спотворення волевиявлення маріупольців дуже велика".

Нагадаємо, журналісти у Маріуполі дізналися про спортивно-танцювальне минуле юриста-консультанта компанії "Метінвест", а нині - голови тервиборчкому Тетяни Недавньої. Вона займалася спортивними танцями на пілоні - Pole dance.

Недавня презентує себе у соцмережі як юрист компанії "Метінвест".

Вибори у Маріуполі призначені на 29 листопада.

Усі ФОТО: Depo.Донбас

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас